Кошик
1023 відгуків
+380 (97) 000-01-18
Менеджер з продажу
+380 (73) 000-01-18
Менеджер з продажу

Як обрати захисне скло

Як обрати захисне скло

Головний аксесуар для кожного телефона – захисне скло. Воно справляється з захистом дисплею (а в деяких випадках і задніх панелей) від різних механічних пошкоджень. На сьогоднішній день існує безліч варіантів захисних стекол, які можуть відрізнятись за своїми характеристиками. Далі ви дізнаєтесь, за якими ознаками можна обирати захисне скло для свого мобільного телефону.

Як обрати захисне скло?

Скло відрізняється по параметрам, що може відображатися на його ціні.

При виборі звертайте увагу на:

•       Товщину.

Цей показник може бути різним та впливає на надійність скла. Але, чим товще скло, тим воно може бути незручним, візуально збільшувати гаджет та робити нижчою чутливість сенсору.

•       Міцність.

Від міцності залежить те, наскільки аксесуар буде стійкий до механічних пошкоджень та захищати екран. Найчастіше стекла мають показник міцності 9Н.

•       Покриття.

Скло може бути:

-       глянцевим;

-       олеофобним;

-       матовим;

-       приватним;

-       максимально прозорим.

Тут вже залежить від ваших особистих побажань. Наприклад, олеофобне покриття буде по мінімуму лишати сліди на поверхні, а матове приємне на дотик та зберігає якісну картинку при будь-якому освітленні. Приватне залишить інформацію на екрані конфіденційною, якщо поруч будуть допитливі люди.

•       Вид.

2D, 2.5D, 3D - це не вимір простору, це способи обробки інженерами скла, що відображається на характеристиках і візуальному сприйнятті захисного скла.

Наприклад, в першому варіанті на склі лише видаляється гостра кромка, а от шліфування граней не робиться. А от в другому і третьому варіанті можна візуально помітити скоси з додатковим загартуванням. 3D підкреслює вигнутість екрану. Також є ще варіанти 5D, 6D і навіть 10D та 20D...

 В нашому інтернет-магазині AppExpert є різні варіанти захисного скла від різних виробників. Тому можна прямо зараз купити захисне скло для iPhone, Xiaomi, Samsung та інших телефонів за доступною ціною.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner