Кошик
915 відгуків
+380 (97) 000-01-18
Менеджер з продажу
+380 (73) 000-01-18
Менеджер з продажу

Захисне скло

Захисне скло на телефон

Щодня мобільні пристрої наражаються на ризики, які можуть сприяти появі негативних наслідків. У разі подряпин і потертостей можна особливо не хвилюватися за стан телефону, а ось за наявності тріщин і сколів на дисплеї, швидше за все, знадобиться дорога заміна екрану. Для того, щоб уникнути таких негативних і дорогих наслідків, необхідно завчасно купити захисне скло для телефону, яке сприяє надійному захисту мобільних пристроїв.

 

Вид покриттів

Перед тим як купити захисне скло для телефону, слід ознайомитися з типами покриттів захисту. До найпопулярніших різновидів можна віднести:

  1. Глянцеве - є найбільш бюджетною покупкою, з легкістю кріпиться до екрану. Такий захист не сприяє спотворенню зображень, на вигляд гладкий і малопомітний. На глянцевій поверхні часто залишаються подряпини та сліди у вигляді відбитків пальців.

  2. Матове захисне скло має шорстку поверхню, яка захищає від забруднень, не дає бліки на сонячних променях, проте сприяє зернистості картинок і приглушенню відтінків.

  3. Конфіденційне - має головну відмінність від попередніх варіантів у тому, що дивлячись на екран під кутом, всі інформаційні дані на смартфоні затемняються. Покупці відзначають переваги захисту.

Оскільки на сьогоднішній день сучасні виробники пропонують удосконалені моделі телефонів із закругленими краями, можна придбати індивідуальний захист для певної моделі гаджета.

 

Критерії вибору захисного скла для телефону

Щоб належним чином захистити екран для смартфона, слід правильно підійти до вибору захисного скла, враховуючи ряд наступних критеріїв:

  1. Модель телефону. Щоб забезпечити надійний та якісний захист для смартфона, слід віддавати перевагу виробам, призначеним для конкретно вашого гаджета.

  2. Ступінь міцності. Максимальним рівнем захисту є позначка 10, рівень міцності позначається літерою "Н".

  3. Товщина. Для сучасного скла характерна товщина 0.15-1 мм. Ця характеристика визначає зовнішній вигляд пристрою та ступінь ударостійкості екрану. Більш товсте скло сприяє низькій чутливості сенсора. За наявності дуже маленької товщини гарантом не є достатня міцність.

  4. Клейовий прошарок. Спосіб поклейки захисту на екран визначає передачу кольорів зображень і термін служби захисного покриття.

  5. Зовнішні властивості. Більш тонке скло робить рамку малопомітною, тому багато користувачів віддають йому перевагу.

 

Де придбати захисне скло на телефон вигідно

В інтернет-магазині Appexpert можна купити захисне скло на смартфон та зарядний пристрій для телефону в автомобіль в широкому асортименті від різних брендів. Фахівці нашої компанії допоможуть підібрати оптимальний захист для екрану, враховуючи конкретну модель телефону та побажання користувачів.