Кошик
915 відгуків
+380 (97) 000-01-18
Менеджер з продажу
+380 (73) 000-01-18
Менеджер з продажу

Samsung

Дисплеї Samsung

Відомий виробник Samsung є провідною компанією у сфері виробництва мобільних гаджетів. Окрім цього, торгова марка знаходиться на першому місці у списку виробників, які спеціалізуються на виробництві всілякої техніки. У каталозі компанії представлений широкий вибір телевізійного обладнання, побутової техніки або комунікаційних систем. Цікаво знати, що рідкокристалічний дисплей Samsung є заслуженим технологічним лідером, який користується популярністю у всьому світі. Український ринок є великим імпортером продукції цього виробника.

Багато покупців віддають перевагу товарам від цього бренду завдяки високій якості, багатофункціональним можливостям та доступній ціні. Однак, як для всіх мобільних пристроїв, так і для продуктів від компанії Samsung характерний свій термін служби. Варто зауважити, що неправильна експлуатація та механічні пошкодження мобільних пристроїв призводять до скороченого терміну служби мобільної техніки. Найуразливішими елементами є екрани телефонів.

 

Причини виходу з ладу екрану Самсунг

Екран для телефону Самсунг може вийти з ладу з таких причин:

  1. Механічне пошкодження. Через сильні удари, при падінні та потраплянні рідини всередину телефону пристрій може перестати функціонувати.

  2. Зношування. Для кожної складової дисплея, у тому числі на мобільних пристроях, характерний свій термін служби. Завдяки правильному використанню гаджетів та належним умовам зберігання можна продовжити термін служби телефону та іншої техніки.

  3. Оновлення. Якщо після останнього оновлення телефону перестав працювати екран, причиною цього найчастіше є непридатна прошивка або виникнення збою чи помилки при встановленні. Щоб виправити ситуацію, потрібно перепрошити мобільний пристрій із наступним встановленням правильної та коректної версії системи.

  4. Датчик наближення, що вийшов з ладу. Якщо при використанні пристрою дисплей Самсунг самостійно тухне – найчастіше це свідчить про поломку датчика наближення. Цей елемент є частиною дисплейного модуля та сприяє блокуванню екрану під час розмови.

 

Де придбати екран на Samsung?

Купити дисплей Samsung за доступною ціною пропонує інтернет-магазин Appexpert. Також на нашому сайті можна купити Power Bank для підзарядки мобільних гаджетів та навушники з мікрофоном з доставкою по території країни.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner