
- Немає в наявності
- Код: 31823
Мишка бездротова Gemix GM195 Wireless White (GM195Wh)
218 ₴
- +380 (73) 000-01-18Менеджер з продажу
Витончена та стильна бездротова оптична миша GM195. Ідеально підійде до вашого ноутбука чи ПК. Має унікальну технологію бездротового зв'язку, захищеного від перешкод, з кутом дії 360º. Чутливий сенсор забезпечує безвідмовну роботу більшості поверхонь, крім скла. Двосторонній зв'язок на частоті 2,4 ГГц гарантує надійну роботу з відривом до 6 м.
Ергономічна форма миші зручна при тривалому використанні. Корпус виконаний з матового ABS пластику, приємного на дотик, не ковзає в руці. Мишка працює тихо та плавно.


Особливості
- Збалансована та зручна форма мишки
- Роздільна здатність 1200 DPI
- Технологія бездротового з'єднання, захищеного від перешкод, з кутом дії 360º
- Plug-and-play - не вимагає встановлення драйвера, готова до роботи відразу після підключення
Характеристики:
| DPI | 1200 |
|---|---|
| Кількість клавіш | 3 |
| Ресурс натискань | 3 млн. |
| Радіус дії | 6м (без перешкод) |
| Сумісність | Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Linux та Mac |
| Датчик | Оптичний |
| Живлення | 2 АAA |
| Габаритні розміри | 65 х 110 х 25 мм |
Купити мишку безпровідну Gemix GM195 в інтернет-магазині APPEPXERT Львів, Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Тернопіль, Полтава, Кривий Ріг, Суми, Івано-Франківськ та інші міста України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemix |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 50 г |
| Висота | 25 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина | 110 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1200 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Білий |
| Ширина | 65 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 3 |
| Конструкція миші | Класична |
| Тип миші | Оптична лазерна |
- Ціна: 218 ₴




