Кошик
920 відгуків
+380 (97) 000-01-18
Менеджер з продажу
+380 (73) 000-01-18
Менеджер з продажу

Геймпади (джойстики)

Джойстик (геймпад) для телефону, ПК, планшета

Кожному гравцеві відомо, що для того, щоб отримувати задоволення від старих чи нових хітів сфери відеоігор, однієї клавіатури та мишки буде мало. Для багатьох ігор характерне управління за допомогою таких пристроїв, як геймпад для телефонів, домашня консоль або навіть спеціальне кермо чи джойстик, якщо йдеться про авіасимулятори та гонки.

 

Геймпади для смартфонів та ПК: відмінні риси

Геймпад для ПК або телефону є ігровим гаджетом, розробленим для взаємодії з мобільними пристроями або персональними комп'ютерами. Багато моделей сучасних смартфонів – це повноцінні девайси для актуальних застосунків.

Купити геймпад (джойстик) в інтернет-магазині Appexpert варто через низку таких переваг:

  • зручна експлуатація гаджета у будь-яких місцях;

  • ергономічне дизайнерське виконання. Геймпади відрізняються сучасним зовнішнім виглядом та зручним розташуванням кнопок;

  • доступна ціна на широкий асортимент функціональних та якісних джойстиків;

  • для виготовлення пристроїв використовуються матеріали високої якості. Основою всіх геймпадів від торгової марки Gelios є якісний ABS пластик з текстурною основою.

 

Види підключення

При виборі дротового геймпада потрібно враховувати безліч нюансів, які потребують сучасні ігрові застосунки.

Підключення бездротового геймпада - це більш універсальне рішення, яке підходить для геймінгу на мобільному пристрої. Особливістю бездротового підключення є забезпечення з'єднання між двома девайсами за допомогою функції Bluetooth.

Геймпад для телефону

Основна маса всіх сучасних геймпадів адаптована для телефонів, планшетів та приставок, які підтримують Android. Використання цих варіантів можливе і у якості джойстика для телевізора, що працює на Андроїді. Найчастіше на контролері передбачається наявність перемикача режиму роботи. У разі виникнення запитань потрібно ознайомитися з інструкцією від виробника, але здебільшого не повинно виникати нерозуміння під час під'єднання цих девайсів.

Геймпади для ПК

Ігрові програми на Андроїді мають особливий попит останнім часом. Однак, незважаючи на це, не втрачають своєї популярності й програмні іграшки на Windows. Тому багато користувачів часто задаються питанням підключення геймпада до ПК.

За наявності провідного джойстика з'єднання здійснюється за допомогою usb-інтерфейсу. Якщо персональний пристрій оснащений Блютуз модулем, фахівці рекомендують застосовувати Bluetooth геймпад, він є досить ергономічним і практичним.

 

Джойстики: особливості та види

Джойстики для телефонів, як ігрові контролери, актуальні, але вже не так, як раніше.

Джойстики для ПК та смартфонів можна класифікувати двома великими категоріями: аналоговими та дискретними моделями. Класифікація визначається здатністю приладу, положенням ручки. Однак не потрібно приймати цей критерій із можливими площинами управління. Під аналізом положення ручки мається на увазі можливість зчитування апаратурою сили натискання та кута нахилу, а не координати руху.

Аналоговий тип

Відмінною особливістю сенсорів аналогових варіантів є більш висока складність та чутливість, порівняно з дискретними моделями. Для аналогових сенсорів характерна передача значень програми з нуля до максимально встановленої позначки, що визначається нахилом важеля. За більшого кута нахилу система отримує більше значення.

Дискретний тип

Дані джойстики є більш простими та менш затребуваними. Для такого сенсора не характерний прийом складних числових значень. Можлива передача лише одиниці або нуля для програми, що передбачає функцію «ввімкнено» або «вимкнено».

 

Купити джойстик (геймпад) для телефону, ПК, ноутбука

На сайті інтернет-магазину Appexpert можна купити ігрову мишку та сучасні геймпади для геймерів. У нас представлені функціональні товари, у тому числі й колонки для ПК, від відомих брендів за оптимальними цінами.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner