Кошик
915 відгуків
+380 (97) 000-01-18
Менеджер з продажу
+380 (73) 000-01-18
Менеджер з продажу

Автотримачі

Автотримачі для телефону

Тримач для смартфона є універсальним пристроєм, який буде актуально купити в автомобіль або для велосипеда. Тримач для телефону в автомобіль часто використовують блогери та активні учасники соціальних мереж. Завдяки використанню цього пристрою можлива підтримка зв'язку під час поїздки, використання навігаційних функцій, перегляд та запис відео, прослуховування аудіо треків.

 

Тримач для телефону в машину: різновиди

На сьогоднішній день купити тримач для телефону в машину можна у вигляді звичайної моделі та пристрій із зарядкою.

Для автотримача із зарядкою характерна менша поширеність, порівняно зі звичним фіксатором, але, незважаючи на це, даний пристрій також має своїх шанувальників. Тримач у машину із зарядкою передбачає зарядку самого кріплення, а при встановленні смартфона на пристрій здійснюється автоматичне відновлення заряду. Тобто можна сказати, що це проста зарядна установка, яка додатково утримує аксесуар у зручному положенні. У цій ситуації підключати смартфон за допомогою кабелю немає необхідності, оскільки для системи характерне функціонування за допомогою бездротової зарядки. Перевагою таких автотримачів є зручність, практичність та функціональність.

 

Особливості фіксації смартфона

Залежно від способу встановлення телефону в автотримач, можна виділити такі варіанти:

  1. Магнітний автотримач для телефону - сприяє надійній фіксації гаджета. Є найпоширенішим варіантом, що не втрачає своєї актуальності. Комплектація передбачає наявність двох магнітів, де один знаходиться в самому тримачі, а інший фіксується на телефон або чохол. До головної переваги даної моделі можна віднести зручність без необхідності стиснення чи розтискання будь-яких елементів.

  2. Купити тримач для телефону в авто з механічним затиском буде актуальним для сучасних користувачів. Такий варіант передбачає притискання телефону до нижнього фіксатора, а призначення двох бічних фіксаторів - автоматичне стиснення телефону з боків. Для такого пристрою характерна надійна фіксація, але до такої моделі потрібно звикнути. Виробники пропонують варіанти з наявністю спеціальної кнопки для зняття смартфона, при її натисканні здійснюється автоматичне розкриття затискачів.

 

Установка автотримача

Тримач для телефону в авто можна встановити в різних місцях. Для людей, які сидять на сидінні для пасажира, буде зручно користуватися гаджетом, якщо він буде розміщений в області підголівника переднього крісла або в центральній частині панелі приладів. Для водія слід вибирати таке місце установки, яке не буде йому заважати безпечно керувати автомобілем.

Найактуальнішими місцями установки є:

  • торпеда;

  • лобове скло;

  • решітка дефлектора.

Вибираючи місце встановлення, слід керуватися потребами користувача, наявністю інших гаджетів у салоні, габаритами смартфона тощо.

 

Вигідно купити автотримач для смартфона

Широкий вибір тримачів для телефонів в авто та fm модулятори за кращими цінами представлені в інтернет-магазині Appexpert. Якщо ви віддаєте перевагу активному проведенню часу, то велотримач купити буде раціональним рішенням. Різноманітний вибір моделей для автомобілів та велосипедів дозволить підібрати відповідне рішення за найкращою ціною.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner