Кошик
920 відгуків
+380 (97) 000-01-18
Менеджер з продажу
+380 (73) 000-01-18
Менеджер з продажу

IPhone

Акумулятор iPhone

Багато користувачів вибирають техніку Apple через високу якість і багатофункціональність пристроїв. Відома компанія пропонує широкий вибір техніки та вдосконалених мобільних пристроїв, які мають високий попит у всьому світі. Незважаючи на високу якість, навіть самі топові гаджети після певного часу виходять з ладу і потребують ремонту.

Користувачі зазначають, що через 2-3 роки мобільні пристрої перестають функціонувати коректно, що визначається швидким розрядом акумуляторів, поганою зарядкою та невірними повідомленнями про рівень заряду. У такій ситуації, щоб продовжити життя смартфону, можна купити акумулятор iPhone оригінал в інтернет-магазині Appexpert.

Вибрати акумулятор Айфон зовсім нескладно, для цього необхідно враховувати важливу характеристику, яка полягає у сумісності батареї з гаджетом. Також при виборі важливо враховувати деякі технічні нюанси. Інтернет магазин Appexpert пропонує широкий вибір акумуляторів iPhone різних поколінь.

 

Технічні характеристики батареї на Айфон

Головним критерієм усіх акумуляторних батарей айфонів є ємність. Для кожної моделі телефону характерна індивідуальна позначка: ємність до кожної моделі передбачає свій рівень, що визначає час функціонування телефону протягом дня. Батарея для Айфона X має ємність 2716 мАг, 12 модель - ємність 2775 мАг, 13 - 3208 мАг.

Важливо знати, що час роботи акумулятора визначається режимом користування гаджетом, а також такими факторами, як яскравість екрану та програми, які відкриті на телефоні.

 

Що ще враховувати під час вибору акумулятора для Айфона?

Для безіменних акумуляторів не характерна коректна робота, тому краще утриматися від таких варіантів. Хорошою покупкою стануть лише сумісні акумулятори для конкретних моделей.

Найвища стійкість характерна для оригінальних літій-іонних та літій-полімерних батарей, які сприяють стабільній роботі гаджета протягом 10 годин. Таким акумуляторним батареям можна дати характеристику оптимальної альтернативи для сучасних смартфонів.

Також при виборі батареї iPhone важливо враховувати низку наступних показників:

  1. Ємність. Вищий показник сприяє більш тривалій роботі смартфона.

  2. Сумісність акумулятора з телефоном також є важливим критерієм для вибору.

  3. Характеристики у вигляді розміру та ваги повинні відповідати параметрам оригінального акумулятора.

 

Вигідна покупка в інтернет-магазині Appexpert

У каталозі магазину Appexpert представлені лише якісні батареї для найпопулярніших смартфонів від відомого бренду iPhone. Покупці нашого магазину вже встигли оцінити переваги покупки у вигляді доступних цін, гарантії, якісного сервісу та широкого вибору товарів. Також у нас можна купити дисплей на iPhone за вигідною ціною з доставкою по Україні за допомогою надійних транспортних компаній.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner